Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Wózek narzędziowy 5-szufladowy czerwony Yamoto YMT5940540K YMT-594-0540K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek narzędziowy 5-szufladowy czerwony Yamoto YMT5940540K
Yamoto YMT-594-0540K
YMT5940540K
KC-016,1450ZN/NM
Narzędzia Cromwell
Wózki z pełnym obciążeniem nie powinny być zbyt często przemieszczane.
3-szufladowe
Wewnętrzne wymiary dolnej szuflady (Szer. x Głęb. x Wys.): 610 x 430 x 355mm.
Wewnętrzne wymiary szuflad (Szer. x Głęb. x Wys.): 3 szt. 590 x 410 x 100mm.
5-szufladowe
Wewnętrzne wymiary szuflad (Szer. x Głęb. x Wys.):
4 szt. 590 x 410 x 100mm. 1 szt. 590 x 410 x 200mm.
7-szufladowe
Wewnętrzne wymiary szuflad (Szer. x Głęb. x Wys.):
4 szt. 590 x 410 x 50mm. 2 szt. 590 x 410 x 100mm. 1 szt. 590 x 410 x 200mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Yamoto |
| Colour | Red |
| EAN13 | 5036140004405 |
| ecl@ss | 21100490 |
| Number of Drawers | 5 |
| Głębokość całkowita | 460 mm |
| Overall Height | 850 mm |
| Overall Width | 690 mm |
| Oznaczenie narzędzi | YMT-594-0540K |
| UNSPSC | 24112401 |
| Weight | 46.5 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Colour | Red/Grey |
| Design | Double Wall Construction Side Panels Welded Joints For Extra Rigidity |
| Number of Drawers | 5 |
| Numer produktu | TB209B |
| Product Type | Roller Cabinet |
| Weight | 46.5 kg kilogram |
| Drawers | 16" Drawer Slider (Single) (4) x 16" Drawer Sliders Fitted To The Base Drawer I-Beam Draw Slides Universal Drawer Liners |
| Drawer Dimensions | (1) 590 x 410 x 200mm (4) 590 x 410 x 100mm |
| Security | Fully Lockable |
| Mobility | Cabinets Should Only Ever Be Pushed Using The Side Handle Bar Roller Cabinets When Loaded Are Not Suitable For Frequent Relocation Set of 4 (2) 100mm Ø Casters with Brakes (2) 100mm Ø Casters without Brakes Side Handle To Fit Roller Cabinets |
| Product Range | Trade Range |
| Product Dimensions in mm | Depth 460mm Height 850mm Width 690mm |
| Replacement Spares To Suit This Product | SPR5676610K Universal Drawer Liner: 583mm x 405mm SPR5676900K (Set-4) Castors (2 x With Brakes) (2 x Without Brakes) 4" x 1.1/8" SPR5677050K 16" Drawer Slider (Single) SPR5677210K 180° Deg Lock SPR5677320K Key Blank SPR5677560K Rubber Top Mat |