Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Wózek narzędziowy 4-szufladowy Yamoto YMT5942040K YMT-594-2040K PRO20 PRO24-1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek narzędziowy 4-szufladowy Yamoto YMT5942040K
Yamoto YMT-594-2040K
YMT5942040K
KC-016,1800ZN/NM
Narzędzia Cromwell
lepszego komfortu. Podwójnie rozszerzone szyny z łożyskami kulkowymi dla całkowitego otworzenia szuflad i ich lepszej pracy. 4x4” solidne gumowane kółka jezdne z pełnym obrotem 360 stopni. Dwa tylne hamulce. Duża pojemna komora. Pokrywa utrzymuje się w pionowej pozycji podczas użytku. Wyposażona we wkładki zabezpieczające przed zadrapaniami które również redukują hałas narzędzi. Podwójny system zamykania: Dźwigniowy mechanizm zamykania szuflady. Górna komora z pokrywą zamykaną na klucz. Do złożenia po dostarczeniu.
Wymiary całkowite: 770 x 960 x 520mm.
2 szuflady ( wewnętrzne): 300 x 70 x 440mm.
2 szuflady ( wewnętrzne): 640 x 70 x 440mm.
Maksymalne obciążenie: Szuflady: 40kg/szufladę.
Całkowite: 280kg. Komora górna: 675mm x450mm. 2 x 35mm x 470mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Yamoto |
| EAN13 | 5036140014558 |
| ecl@ss | 21100490 |
| Głębokość całkowita | 500 mm |
| Overall Height | 960 mm |
| Overall Width | 855 mm |
| Oznaczenie narzędzi | YMT-594-2040K |
| UNSPSC | 24112401 |
| Weight | 53.0 kg |