Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Wózek narzędziowy 3-szufladowy zielony Kennedy KEN5945510K KEN-594-5510K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek narzędziowy 3-szufladowy zielony Kennedy KEN5945510K
Kennedy KEN-594-5510K
Wózek narzędziowy, 3-szufladowy, zielony
KEN-594-5510K
Opis produktu
Wykonane ze stalowej tłoczonej blachy z podwójną konstrukcją ścianek i spawanymi spoinami. Malowane proszkowo farbą epoksydową. W pełni wysuwane szuflady dla dobrego dostepu. Szybko zwalniane szyny szuflad na łożyskach. Dolna szuflada na podwójnych szynach. Dostarczane z matą gumową i wykładzinami szuflad. Centralny zamek. Solidane gumowane kółka jezdne 125x50mm, 2 z hamulcem. Dopuszczlna ciężar na każde kółko 100 kg. Ciężar w szufladach należy w miare równo rozkładać. Wózki z pełnym obciążeniem nie powinny być zbyt często przemieszczane.3-szufladowe
Wewnętrzne wymiary dolnej szuflady (Szer. x Głęb. x Wys.): 610 x 430 x 355mm.
Szuflady (Szer. x Głęb. x Wys.): 3 szuflady - 590 x 410 x 100mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Colour | Green |
| Kod EAN13 | 5036140004566 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Głębokosć całk./opak. | 460mm |
| Wysokość całk./opak. | 890mm |
| Szerokość całk./opak. | 690mm |
| Kod UNSPSC | 24112401 |
| Waga | 44.0 kg |
KEN5945510K
WOZEK NARZEDZIOWY, 3-SZUFLADOWY, ZIELONY Kennedy
KEN-594-5510K
KC-016,1512ZN/NM
Narzędzia Cromwell