Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Wózek narzędziowy 3-szufladowy Senator SEN5941030K SEN-594-1030K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek narzędziowy 3-szufladowy Senator SEN5941030K
Senator SEN-594-1030K
SEN5941030K
KC-016,1075ZN/NM
Narzędzia Cromwell
3-szufladowe
Wymiary całkowite (S x G x W): 680 x 435 x 660mm.
Wymiary szuflad (S x G x W): 3szt. 511 x 403 x 75mm.
Wymiary dolnego przedziału (W x D x H): 678 x 425 x 368mm.
Zastosowano 16” prowadnice szuflad.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Senator |
| Colour | Red |
| EAN13 | 5036140036154 |
| ecl@ss | 21100490 |
| Głębokość całkowita | 435 mm |
| Overall Height | 660 mm |
| Overall Width | 680 mm |
| Oznaczenie narzędzi | TBR2003B |
| UNSPSC | 24112401 |
| Weight | 26 kg |