Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Wkrętak udarowy z końcówkami 40 elementów wykrętak Kennedy KEN5737140K KEN-573-7140K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak udarowy z końcówkami 40 elementów Kennedy KEN5737140K
Wykrętak udarowy
Kennedy KEN-573-7140K
KEN-573-7140K
Sześciokątny trzpień może być zastąpiony trzpieniem 1/2” aby pracować z nasadkami udarowymi 1/2”.
Zestaw 40-elementowy z wykrętakiem udarowym
- Wkrętak udarowy / wykrętak udarowy
- Adapter kwadrat 1/2”, do bitów sześciokątnych 5/16”
- Adapter kwadrat 1/2”, do bitów sześciokątnych 3/8”
- Bity sześciokątne 3/8” x 80mm:
Bity sześciokątne: 8 mm, 6 mm.TX: Tx40, Tx45, Tx50
Bity krzyżakowe: Nr 2, Nr 3
Bity płaskie (Slotted): 8 mm i 10 mm - Bity sześciokątne 3/8” x 35 mm:
Bity sześciokątne hex: 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm
Bity Torx: Tx20, Tx25, Tx30, Tx40, Tx45, Tx50
Bity krzyżakowe: rozmiar 1, 2, 3 oraz 4
Bity płaskie (Slotted): 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm - Bity sześciokątne 5/16” x 30 mm:
Bity sześciokątne: 10 mm, 12 mm
Bity Torx: Tx55
Bity krzyżakowe: numery 1, 2, 3 oraz 4 - Wielowypustowy (Spline): 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm i 12 mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał bitów | gatunkowa stal |
| Rodzaje bitów w zestawie | krzyżakowe, płaskie, sześciokątne hex, Torx |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Driver Head Rozmiar | 1/2" calowe |
| EAN13 | 5036140036062 |
| Kod eCl@ss | 21040404 |
| Wykończenie | Satynowane |
| Długość uchwytu | 140mm |
| Materiał uchwytu | Stal |
| Liczba elementów | 40 |
| Głębokość całkowita opak. | 55 |
| Długość całkowita opak. | 225 |
| Waga całkowita | 1,2kg |
| Szerokość całkowita opak. | 112 |
| Part No. | IDS040 |
| Kod UNSPSC | 27112814 |
KEN5737140K
WKRĘTAK UDAROWY Z KOŃCÓWKAMI 1/2" (40 SZT.) Kennedy
KEN-573-7140K
KC-016,169ZN/NM
Narzędzia Cromwell