Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wkrętak dwustronny odgięty kątowy 8,3mm xNo.3 Kennedy KEN5724230K PRO20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak dwustronny odgięty kątowy 8,3mm xNo.3 Kennedy KEN5724230K
Kennedy KEN-572-4230K
Wkrętak dwustronny odgięty kątowy 8.3mm x No.3
KEN-572-4230K
Opis produktu
Pozwalają dotrzeć w miejsca o utrudnionej dostępności. Uniwersalne narzędzie, może byćużywane przy różnych aplikacjach.
Set - 1 each of above = Zestaw - po 1 szt. j.w.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Application | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Blade Length | 35mm |
| Blade Material | stal |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140120587 |
| Powłoka, wykończenie | Chrome-plated |
| Handle Length | 160mm |
| Długość całk./opak. | 172mm |
| Special Features | Corrosion-resistant |
| Tip Size | 8.3mm-No3 Crosspoint |
| Tip Type | Crosspoint; Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111728 |
KEN5724230K
WKRETAK DWUSTRONNY ODGIETY KATOWY 8.3mm x No.3 Kennedy
KEN-572-4230K
KC-016,6,4ZN/NM
Narzędzia Cromwell