Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wkrętak do końcówek trzpieniowych grzechotkowy 1/4" Kennedy KEN5737040K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak do końcówek trzpieniowych grzechotkowy 1/4" Kennedy KEN5737040K
Kennedy KEN-573-7040K
Wkrętak do końcówek trzpieniowych GRZECHOTKOWY 1/4"
KEN-573-7040K
Opis produktu
Konturowy plastikowy uchwyt ze zwiększoną kontrolą i większym momentem obrotowym. W uchwycie przechowywać można do 6 końcówek. Magnetyczny kawałek retencyjny.Grzechotkowy
Wkrętak z magazynkiem. Jasno zakończony, chromowo-wanadowe ostrze.
Dostarczone z sześciokątnymi końcówkami o długości 25mm i szerokości 6mm (1/4”):
Krzyżakowy: Nr 1 i 2. Pozidriv: Nr 1 i 2. Płaski: 5 i 6mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Application | Cabinet; Mechanic |
| Bit Material | Chrome Molybdenum; Hardness Range; 58-62HRC |
| Bit Type Included | Phillips; Slotted; Pozidrive; |
| Blade Length | 50mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140123694 |
| Kod eCl@ss | 21040404 |
| Handle Length | 110mm |
| Zawiera | Screwdriver Bits Stored in Handle |
| Number of Bits Included | 6 |
| Długość całk./opak. | 200mm |
| Screwdriver Type | Screwdriver Bit Set |
| Special Features | Ratchet Action |
| Kod UNSPSC | 27112814 |
KEN5737040K
WKRETAK DO KONCOWEK TRZPIENIOWYCH GRZECHOTKOWY 1/4" Kennedy
KEN-573-7040K
KC-016,41,6ZN/NM
Narzędzia Cromwell