Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wkrętak dla elektryków VDE płaski 5,5x125mm Kennedy KEN5725790K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak dla elektryków VDE płaski 5,5x125mm Kennedy KEN5725790K
Kennedy KEN-572-5790K
Wkrętak dla elektryków VDE płaski 5.5x125mm
KEN-572-5790K
Opis produktu
Testowane wkrętaki do bezpiecznej pracy na lub obok elektrycznych urządzeń do 1000 wolt (prąd zmienny) lub 1500 wolt (prąd stały). Wykonano zgodnie z: DIN 7438 i DIN EN 60900.Końcówka rozszerzana u dołu, ostrze okrągłe
Wkręty z łbem szczelinowym są najczęściej używanymi. Aby bezpiecznie przykręcić wkręty tego typu, końcówka wkrętaka musi być takiej samej szerokości jak szczelina łba wkrętu, by odpowiednio wejść w szczelinę łba tak, aby jej nie zdeformować i nie dopuścić do ześlizgiwania.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Application | Electrician |
| Blade Length | 125mm |
| Blade Material | stal |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140001275 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Phosphate Black Finish |
| Handle Length | 97mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 222mm |
| Special Features | Insulated; Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN 7438 and DIN EN 60900 |
| Tip Size | 5.5mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5725790K
WKRETAK DLA ELEKTRYKOW VDE PLASKI 5.5x125mm Kennedy
KEN-572-5790K
KC-016,16,5ZN/NM
Narzędzia Cromwell