Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wkrętak Pro-torq Torx T8 Kennedy KEN5726472K PRO19-20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak Pro-torq Torx T8 Kennedy KEN5726472K
Kennedy KEN-572-6472K
Wkrętak 'PRO-TORQ' TORX T8
KEN-572-6472K
Opis produktu
Doskonała jakość, groty ze stali stopowej chromowanej, utwardzonej i hartowanej, czernione zakończenia z czernionymi zakończeniami połączonymi z wyjątkowymi, wykonanymi z dwóch materiałów uchwytami w celu zapewnienia komfortu pracy.Torx
Ten typ użuwany jest przemyśle obrabiarkowym, narzędziowym o obróbki metalu oraz w motoryzacyjnym. Konstrukcja śrub pozwala na użycie wysokiego momentu obrotowego bez zagrożenia uszkodzenia dokręcanego detalu.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Application | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Blade Length | 40mm |
| Blade Material | Chrome Alloy Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140121225 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin; Black Oxide Tip |
| Handle Length | 95mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 135mm |
| Waga całkowita | 0.013 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Part No. | KEN-572-6472K |
| Tip Size | T8 |
| Tip Type | Torx |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5726472K
WKRETAK 'PRO-TORQ' TORX T8 Kennedy
KEN-572-6472K
KC-016,9,9ZN/NM
Narzędzia Cromwell