Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wkrętak 6,3x150mm warsztatowy płaski Kennedy KEN5724060K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak 6,3x150mm warsztatowy płaski Kennedy KEN5724060K
Kennedy KEN-572-4060K
Wkrętak warsztatowy płaski 6.3x150mm
KEN-572-4060K
Opis produktu
Tradycyjnie zaprojektowany uchwyt. Wysokiej jakości stalowe ostrza są utwardzone i kute z satynowym wykończeniem. Zakres ten oferuje szeroki wybór typów i długości ostrzy. Silne uchwyty z plastiku odporne są na uderzenia, kwasy i oleje.Nacięcie proste, pod kątem prostym
Najbardziej popularne nacięcie śrub. Zakończenie pod kątem prostym pozwala na użycie wprętaka z większą siłą przy luzowaniu lub dokręcaniu.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Application | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Blade Length | 100mm |
| Blade Material | stal |
| Blade Shape | Square |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140120532 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin |
| Handle Length | 95mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 245mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Tip Size | 6.5mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5724060K
WKRETAK WARSZTATOWY PLASKI 6.3x150mm Kennedy
KEN-572-4060K
KC-016,11,2ZN/NM
Narzędzia Cromwell