Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wkładki fibrowe do imadeł 4.1/2" 2szt. Kennedy KEN5890450K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładki fibrowe do imadeł 4.1/2" 2szt. Kennedy KEN5890450K
Kennedy KEN-589-0450K
Wkladki fibrowe do imadeł 4.1/2" (2szt.)
KEN-589-0450K
Opis produktu
Aluminiowe szczęki z nakładkami z fibry, do stosowania przy mocowaniu w imadłach detali z miedzi, aluminium, mosiądzu, aby zapobiec uszkodzeniom. Dostarczane w parach.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142961 |
| Kod eCl@ss | 21029190 |
| Part No. | KEN-589-0450K |
| Kod UNSPSC | 27112818 |
| Waga elementu | 245g |
| Szerokość | 115mm |
| Szerokość | 4 1/2" calowe |
KEN5890450K
WKLADKI FIBROWE DO IMADEL 4.1/2" (2 SZT.) Kennedy
KEN-589-0450K
KC-016,47ZN/NM
Narzędzia Cromwell