Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Wkładki do głowicy do honowania cylindrów 19x4,5mm 3szt. średnie Kennedy KEN5032990K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładki do głowicy do honowania cylindrów 19x4,5mm 3szt. średnie Kennedy KEN5032990K
Kennedy KEN-503-2990K
WKLADKI do GLOWICY do HON. CYLINDROW 19x4.50mm (3szt.), średnie
KEN-503-2990K
Opis produktu
Komplet zapasowych osełek do honowania głowic - 3 szt. 29 x 4.5mmPasuje do KEN-503-2930K I KEN-503-2940K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140062245 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Długość | 19mm |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 100 |
| Waga całkowita | 0.016 |
| Szerokość całk./opak. | 90 |
| Typ | Fine |
| Kod UNSPSC | 27140000 |
| Waga elementu | 83g |
| Szerokość | 4.5mm |
KEN5032990K
WKLADKI DO GLOWICY DO HON. CYLINDROW 19x4.50mm (3 SZT.), SREDNIE Kennedy
KEN-503-2990K
KC-016,24,2ZN/NM
Narzędzia Cromwell