Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Wiertło wydłużone 0,7mm 76mm HSS VENT Sherwood SHR0252180H MTM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło wydłużone 0,7x76mm VENT O/Ax40mm HSS Sherwood SHR0252180H
Sherwood SHR-025-2180H
SHR0252180H
KC-016,22,7ZN/NM
Kąt wierzchołkowy 118°.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Drill Diameter | 0.70 mm |
| EAN13 | 5036140173422 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Flute Length | 40 mm |
| Helix Type | High Helix |
| Materiał | High Speed Steel |
| Długość całkowita | 76 mm |
| Średnica chwytu | 0.70 mm |
| Standards Met | N/A |
| Oznaczenie narzędzi | SHR-025-2180H |
| System of Measurement | Metric |
| UNSPSC | 23241605 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | High Speed Steel |
| Długość całkowita | 76mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 0.70mm |
| Flute Length | 40.0mm |
| Standards Met | Works Standard |
| System of Measurement | Metric |
| Drill Diameter | 0.70mm |
| Helix Type | High Helix |
Dane techniczne
| Średnica wiercenia | 0.7mm |
| Materiał wiertła | HSS |
| Długość całkowita wiertła | 76mm |
| Długość ostrzy | 40mm |