Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło węglikowe 7mm chłodzone 3xD powłoka Q SwissTech SWT1583070C PRO19-20-21
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 7mm chłodzone 3xD powłoka Q Swiss Tech SWT1583070C
Swiss Tech SWT-158-3070C
SWT1583070C
KC-016,206,4ZN/NM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Coolant Delivery | Coolant Through |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Drill Diameter | 7 mm |
| Drill Diameter Tolerance | m7 |
| EAN13 | 5036140198616 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | TiAlN |
| Flute Length | 34 mm |
| Flute Type | Spiral |
| Helix Angle | 30° |
| Helix Type | Normal Helix |
| ISO Category Grade | H; K; M; N; P; S |
| Materiał | Carbide |
| Grupa materiałowa | Micrograin |
| Number of Flutes | 2 |
| Długość całkowita | 79 mm |
| Point Angle | 140° |
| Point Type | Helical |
| Series | N/A |
| Średnica chwytu | 8 mm |
| Shank Diameter Tolerance | h6 |
| Standards Met | DIN 1412; DIN 6542 |
| Oznaczenie narzędzi | SWT-158-3070C |
| UNSPSC | 23241605 |
| Web Thickness | Form C |
Dane techniczne
| Długość ostrzy | 34mm |
| Średnica wiercenia | 7mm |
| Materiał wiertła | Węglik spiekany |
| Długość całkowita wiertła | 79mm |