Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło węglikowe 5mm 3xD powłoka Q DIN 6537 SwissTech SWT1583550S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 5mm 3xD powłoka Q DIN 6537 Swiss Tech SWT1583550S
Swiss Tech SWT-158-3550S
Wiertło węglikowe 5.00mm Q-COAT 3xD Swiss Tech SWT1583550S
SWT-158-3550S
Opis produktu
Przeznaczone do wiercenia w stali, żeliwie, żeliwie szarym, żeliwie utwardzonym, żeliwie ciągliwym, metalach kolorowych oraz w obrabialnym plastiku. Kąt wierzchołkowy: 140°, Tolerancja średnicy cięcia: m7, Tolerancja uchwytu: h6. Wyprodukowano zgodnie z normą: DIN 6537.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swiss Tech |
| Kod EAN13 | 5036140198722 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Waga całkowita | 0.021 |
| Part No. | SWT1583550S |
| Kod UNSPSC | 23241605 |
SWT1583550S
Wiertło węglikowe 5.00mm Q-COAT 3xD Swiss Tech SWT1583550S
SWT-158-3550S
KC-016,81ZN/NM
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik spiekany |
| Długość całkowita wiertła | 66mm |
| Długość ostrzy | 28mm |
| Średnica wiercenia | 5mm |