Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło węglikowe 3,1mm DIN 6539 Stub Kennedy KEN1583310K PRO19-20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 3,1mm DIN 6539 Stub Kennedy KEN1583310K
Kennedy KEN-158-3310K
KEN1583310K
Wiertło węglikowe kręte 3.1mm S/S
KEN-158-3310K
[SM].NM.CK016,28,5ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Cutting Direction | Right Hand [-] |
| Description | 3.10 CARBIDE S/S STUB DRILL [-] |
| Drill Diameter | 3.10 mm |
| Drill Diameter Tolerance | h7 [-] |
| EAN13 Barcode | 5036140096509 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Bright [-] |
| Flute Length | 18.0 mm |
| Flute Type | Spiralne[-] |
| Helix Angle | 30 ° |
| Helix Type | Normal Helix [-] |
| Material | Carbide [-] |
| Material Grade | Micrograin [-] |
| Notes | IS2016/Medusa/Ecat/http://www.yg1.co.kr/e-book/YA12.pdf [-] |
| Overall Depth | 10 |
| Długość całk. | 55 |
| Overall Weight | 0.005 |
| Overall Width | 10 |
| Point Angle | 118 ° |
| Series | N/A [-] |
| Średnica chwytu | 3.10 mm |
| Shank Diameter Tolerance | h6 [-] |
| Shank Length | 31 mm |
| Standards Met | Manufactured to DIN 6539 [-] |
| Sup. Part No. | KEN-158-3310K |
| UNSPSC Code | 23241605 |
Dane techniczne
| Średnica wiercenia | 3.1mm |
| Materiał wiertła | Węglik spiekany |
| Długość całkowita wiertła | 49mm |
| Długość ostrzy | 18mm |