Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło węglikowe 2,6mm Works Standard Stub Sherwood SHR1583260K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 2,6 mm Works Standard Stub Sherwood SHR1583260K
Sherwood SHR-158-3260K
SHR1583260K
KC-016,26,2ZN/NM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Drill Diameter | 2.60 |
| Drill Diameter Tolerance | h7 |
| EAN13 | 5036140285606 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Flute Length | 20.0 mm |
| Flute Type | Spiral |
| Helix Angle | 30° |
| Helix Type | Normal Helix |
| Materiał | Carbide |
| Grupa materiałowa | Micrograin |
| Długość całkowita | 50.0 mm |
| Point Angle | 118° |
| Series | N/A |
| Średnica chwytu | 2.60 mm |
| Shank Diameter Tolerance | h6 |
| Shank Length | 25 mm |
| Standards Met | Manufactured to Works Standard |
| Oznaczenie narzędzi | SHR-158-3260K |
| UNSPSC | 23241605 |
Dane techniczne
| Długość ostrzy | 20mm |
| Średnica wiercenia | 2.6mm |
| Materiał wiertła | Węglik spiekany |
| Długość całkowita wiertła | 45mm |