Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło węglikowe 19mm din338 Jobber Sherwood SHR1586900K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 19mm DIN 338 Jobber Sherwood SHR1586900K
Sherwood SHR-158-6900K
SHR1586900K
Wiertło węglikowe cylindryczne 19.00mm SHR1586900K
SHR-158-6900K
[SM].NM.CK016,1199ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Coolant Delivery | External [txt] |
| Cutting Direction | Right Hand [txt] |
| Drill Diameter | 19.00 mm |
| Drill Diameter Tolerance | h7 [txt] |
| EAN13 Barcode | 5036140187306 |
| Finish/Coating | Bright [txt] |
| Flute Construction | Ground Flute [txt] |
| Flute Length | 135 mm |
| Flute Type | Spiralne[txt] |
| Helix Angle | 20 ° |
| Helix Type | Normal Helix [txt] |
| Material | Carbide [txt] |
| Material Grade | Micrograin [txt] |
| Number of Ends | Single-ended [txt] |
| Number of Flutes | 2 [#] |
| Długość całk. | 198 mm |
| Point Angle | 118 ° |
| Point Type | Four Facet [txt] |
| Series | J102 [txt] |
| Średnica chwytu | 19.00 mm |
| Shank Diameter Tolerance | h6 [txt] |
| Standards Met | BS 328;DIN 338. [txt] |
| Sup. Part No. | SHR-158-6900K |
| UNSPSC Code | 23241605 |
Dane techniczne
| Średnica wiercenia | 19mm |
| Materiał wiertła | Węglik spiekany |
| Długość całkowita wiertła | 198mm |
| Długość ostrzy | 135mm |