Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło węglikowe 17mm krótkie Sherwood SHR1584170K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
17.00mm CARBIDE S/S STUBDRILL Sherwood SHR1584170K
SHR-158-4170K
Do wiercenia w stali, staliwie, żeliwie, żeliwie utwardzonym, żeliwie ciągliwym, metalach kolorowych i w obrabialnych plastikach. Kąt wierzchołkowy: 118°, kąt linii śrubowej 30°, tolerancja średnicy: H7, tolerancja chwytu H6. Wykonane wg normy producenta.
Specyfikacja
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sherwood |
| Cutting Direction | Right Hand [-] |
| Drill Diameter | 17.00 [-] |
| Drill Diameter Tolerance | h7 [-] |
| EAN13 Barcode | 5036140286221 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Bright [-] |
| Flute Length | 73.0 mm |
| Flute Type | Spiral [-] |
| Helix Angle | 30 ° |
| Helix Type | Normal Helix [-] |
| Material | Carbide [-] |
| Material Grade | Micrograin [-] |
| Overall Length | 123.0 mm |
| Point Angle | 118 ° |
| Series | N/A [-] |
| Shank Diameter | 17.00 mm |
| Shank Diameter Tolerance | h6 [-] |
| Shank Length | 50 mm |
| Standards Met | Manufactured to Works Standard [-] |
| Supplier Part No. | SHR-158-4170K |
| UNSPSC Code | 23241605 |
Informacje dodatkowe
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Material | Carbide |
| Overall Length | 123 mm millimetre |
| Point Angle | 118 ° degree |
| Point Type | |
| Product Number | |
| Series | |
| Flute Length | 73 mm millimetre |
| Flute Type | Spiral |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Standards Met | Manufactured to Works Standard |
| Finish/Coating | Bright |
| Number of Flutes | 2 |
| Helix Angle | 30 ° degree |
| Shank Diameter Tolerance | h6 |
| Drill Diameter | 17 mm millimetre in. inch |
| Helix Type | Normal Helix |
| Drill Diameter Tolerance | h7 |
| Web Thickness |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik spiekany |
| Długość całkowita wiertła | 123mm |
| Długość ostrzy | 73mm |
| Średnica wiercenia | 17mm |