Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Wiertło węglikowe 10mm chłodzone 3xD powłoka Q SwissTech SWT1583100C PRO19-20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 10mm chłodzone 3xD powłoka Q Swiss Tech SWT1583100C
Swiss Tech SWT-158-3100C
SWT1583100C
KC-016,241,3ZN/NM
For drilling into general steel, cast steel, cast iron, chilled cast iron, malleable cast iron, non-ferrous heavy and light metal, and abrasive plastic, self-centering. Point angle: 140°, tolerance of diameter: m7, tolerance of shank: h6. Manufactured to DIN 6537.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| EAN13 | 5036140198647 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Oznaczenie narzędzi | SWT1583100C |
| UNSPSC | 23241605 |
Dane techniczne
| Średnica wiercenia | 10mm |
| Materiał wiertła | Węglik spiekany |
| Długość całkowita wiertła | 89mm |
| Długość ostrzy | 47mm |