Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Wiertło rurowe 20mm długie do magnesówki Kennedy KEN2882200K KEN-288-2200K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło rurowe 20mm długie do magnesówki Kennedy KEN2882200K KEN-288-2200K
Kennedy KEN-288-2200K
Wiertło rurowe 20mm długie
KEN-288-2200K
Opis produktu
Sprawdzona jakość i sukces opierający się na mniejszym zużyciu energii wymaganej do wycinania większej ilości dokładnych otworów przy zwiększonej żywotności narzędzia. Zostały zaprojektowane by umożliwić szybszy odwiert przy mniejszej odporności ciętego materiału.Dostępne średnice:
2 - 52mm seria krótka i 13 - 52mm seria długa
Seria długa
Średnica trzpienia: 19mm/3/4".
Głębokość cięcia: 50mm.
Średnica otworu: 6mm.
Długość całkowita: 85mm.
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Cutting Diameter | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140104235 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Overall Weight | 0.12 |
| Supplier Part No. | 2882200K |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Weight Each | 120 g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Cutting Diameter | 20 mm millimetre |
| Number of Teeth | 6 |
| Overall Length | 85 mm millimetre |
| Product Number | |
| Shank Diameter | 3/4in Weldon Shank |
| Type | Multi-Tooth Cutter - Long Series |
| Helix Angle | 27.5 ° degree |
| Depth of Cut | 50 mm millimetre |
| Helix Style | High |
KEN2882200K
WIERTLO RUROWE, SERIA DLUGA 20mm Kennedy
KEN-288-2200K
KC-016,139ZN/NM
Narzędzia Cromwell
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Długość całkowita wiertła | 85mm |
| Długość ostrzy | 50mm |
| Średnica wiercenia | 20mm |