Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło rurowe 18mm krótkie do magnesówki Kennedy KEN2881180K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło rurowe 18mm krótkie Kennedy KEN2881180K
Kennedy KEN-288-1180K
Wiertło rurowe 18mm krótkie
KEN-288-1180K
Opis produktu
Sprawdzona jakość i zalety opierające się na mniejszym zużyciu energii wymaganej do wycinania większej ilości dokładnych otworów przy zwiększonej żywotności narzędzia. Zostały zaprojektowane by umożliwić szybszy odwiert przy mniejszej oporności ciętego materiału.Dostępne średnice:
2 - 52mm seria krótka i 13 - 52mm seria długa.
Seria krótka
Średnica trzpienia: 19mm/3/4".
Głębokość cięcia: 25mm. Średnica otworu: 6mm.
Długość całkowita: 60mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Średnica skrawania | 18mm |
| Kod EAN13 | 5036140103887 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Waga całkowita | 0.085 |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 85g |
KEN2881180K
WIERTLO RUROWE, SERIA KROTKA 18mm Kennedy
KEN-288-1180K
KC-016,96,6ZN/NM
Narzędzia Cromwell
Dane techniczne
| Długość ostrzy | 25mm |
| Średnica wiercenia | 18mm |
| Materiał wiertła | HSS |
| Długość całkowita wiertła | 60mm |