Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Wiertło kowalskie 21/32" 16,7mm HSS chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251770L MTMX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 21/32" HSS chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251770L
Sherwood SHR-025-1770L
SHR0251770L
Wiertło kowalskie, uchwyt równoległy 21/32" HSS 1/2" SHR0251770L
SHR-025-1770L
KC-016,60,5ZN/NM
Wykonane zgodnie z BS328 Tolerancje średnicy: h8; Tolerancje chwytu -0.01/0.08.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Diameter (inch) | 21/32 in. |
| EAN13 | 5036140172890 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Flute Length | 3 1/16 in. |
| Długość całkowita | 6 in. |
| Oznaczenie narzędzi | SHR-025-1770L |
| UNSPSC | 23241606 |
| Waga elementu | 167 g |
Dane techniczne
| Średnica wiercenia | 21/32" |
| Materiał wiertła | HSS |
| Długość całkowita wiertła | 6" |
| Długość ostrzy | 3.1/16" |