Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło do usuwania gwintowników M4-M5 węglikowe 3mm SD3 Kennedy KEN1541030K KEN-154-1030K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło do usuwania gwintowników 3mm z węglika SD3 KEN1541030K KEN-154-1030K
Kennedy KEN-154-1030K
KEN1541030K
KC-016,62,1ZN/NM
*Lub odpowiednik calowy
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Drill Diameter | 3 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140095854 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Material | Carbide [-] |
| Maximum Tap Size | M5 [-] |
| Minimum Tap Size | M4 [-] |
| Supplier Part No. | 1541030K |
| Tap Size Range | M4 - M5 [-] |
| Type | SD3 [-] |
| UNSPSC Code | 23241605 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Material | Carbide |
| Overall Length | 41 mm millimetre in. inch |
| Product Number | |
| Type | SD3 |
| Drill Diameter | 3 mm millimetre in. inch |
| Tap Size Range | M4 to M5 |
| Maximum Tap Size | M5 |
| Minimum Tap Size | M4 |