Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło 8-20mm HSS stopniowe stożkowe do blach i rur Sherwood SHR0191110K SHR-019-1110K PRO24-1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 8-20mm HSS stopniowe stożkowe do blach i rur SHR0191110K SHR-019-1110K
Sherwood SHR-019-1110K
Wiertło stożkowe HSS do blach i rur 8-20mm SHR0191110K
SHR-019-1110K
Opis produktu
Przeznaczone do wycinania otworów w blachach i cienkich metalach. Nie wymagają nawierceń pilotem. Można wykonywać otwory w podanym zakresie wymiarowym. Zapewnia dobrą dokładność nawierconego otworu.| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140161801 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Uncoated [-] |
| Material | High Speed Steel [-] |
| Material Application | Sheet Metal; Thin-walled Materials [-] |
| Maximum Hole Diameter | 20 mm |
| Maximum Material Thickness | 3 mm |
| Minimum Hole Diameter | 8 mm |
| Supplier Part No. | SHR-019-1110K |
| UNSPSC Code | 23241639 |
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Material | High Speed Steel |
| Overall Length | 66 mm millimetre |
| Product Number | |
| Range | 8 to 20 mm millimetre in. inch |
| Shank Diameter | 8 mm millimetre in. inch |
| Material Application | Sheet Metal Thin-walled Materials |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Number of Steps |
SHR0191110K
Wiertło stożkowe HSS do blach i rur 8-20mm SHR0191110K
SHR-019-1110K
KC-016,55,9ZN/NM
Dane techniczne
| Długość całkowita wiertła | 66mm |
| Średnica wiercenia | 8-20mm |
| Materiał wiertła | HSS |