Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło 8,5mm krótkie HSS TiN SwissTech SWT1252085A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 8,5mm krótkie HSS TiN Swiss Tech SWT1252085A
Swiss Tech SWT-125-2085A
Wiertło cylindryczne HSS krótkie 8.50mm TiN Swiss Tech SWT1252085A
SWT-125-2085A
Opis produktu
Krótki uchwyt walcowy i rowek wiórowy wpływa na bardzo dużą stabilność i sztywność wiertła. Powloka TiN przedłuża żywotność narzędzia i redukuje nagrzewanie się krawędzi tnącej. Dodatkowym atutem jest niski poziom tarcia pomiędzypowierzchniami, który redukuje zużycie i utwardza krawędzie tnące. 118°Kąt wierzchołkowy. 28°Kąt pochylenia. Wykonane wg: DIN 1897 RN. Tolerancja średnicy otworu h8, tolerancja chwytu f11. Wykonano zgodnie z normą BS 328, DIN 1897 RN.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swiss Tech |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 8.50 |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Kod EAN13 | 5036140194984 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | TiN |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 37mm |
| Typ rowków | Spiralny, spirala |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Głębokosć całk./opak. | 9 |
| Długość całk./opak. | 80 |
| Waga całkowita | 0.024 |
| Szerokość całk./opak. | 9 |
| Kąt wierzchołkowy | 118° |
| Point Type | Thinned Chisel Edge |
| Seria | 2001 |
| Średnica chwytu | 8,5mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Długość chwytu | 42mm |
| Standard, norma | BS 328, DIN 1897 RN;DIN1412A |
| Part No. | SWT-125-2085A |
| Kod UNSPSC | 23241606 |
| Web Thickness | Thinned Chisel Edge;Form A |
SWT1252085A
Wiertło cylindryczne HSS krótkie 8.50mm TiN Swiss Tech SWT1252085A
SWT-125-2085A
KC-016,124ZN/NM
Dane techniczne
| Średnica wiercenia | 8.5mm |
| Materiał wiertła | HSS |
| Długość całkowita wiertła | 79mm |
| Długość ostrzy | 37mm |