Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło 8,5mm TiN kobaltowe HSS-Co SwissTech SWT1252485A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 8,5mm TiN kobaltowe HSS-Co Swiss Tech SWT1252485A
Swiss Tech SWT-125-2485A
SWT1252485A
Wiertło kobaltowe cylindryczne wzmocnione 8.50mm TiN Swiss Tech SWT1252485A
SWT-125-2485A
KC-016,45,2ZN/NM
ciągłej. Kąt wierzchołkowy 135°, kąt pochylenia: standard. Wykonane zgodnie z DIN 1897RN. Tolerancja średnicy otworu h8, tolerancja uchwytu f11. Wykonano zgodnie z normą BS 328, DIN 1897RN, DIN 1412C.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Drill Diameter | 8.50 mm |
| Drill Diameter Tolerance | h8 |
| EAN13 | 5036140196636 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Flute Length | 37 mm |
| Flute Type | Spiral |
| Helix Type | Normal Helix |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Długość całkowita | 79 mm |
| Point Angle | 135° |
| Point Type | Split Point |
| Series | 2020 Metric |
| Średnica chwytu | 8.50 mm |
| Shank Diameter Tolerance | f11 |
| Shank Length | 42 |
| Standards Met | BS 328, DIN 1897 RN;DIN1412C |
| Oznaczenie narzędzi | SWT-125-2485A |
| UNSPSC | 23241606 |
| Web Thickness | Strengthened;Form c |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co/HSSE |
| Długość całkowita wiertła | 79mm |
| Długość ostrzy | 37mm |
| Średnica wiercenia | 8.5mm |