Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło 6,5mm z węglika spiekanego DIN 338 Jobber Kennedy KEN1580650K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 6,5mm z węglika spiekanego DIN 338 Jobber Kennedy KEN1580650K
Kennedy KEN-158-0650K
Wiertło węglikowe cylindryczne 6.5mm S/S
KEN-158-0650K
Opis produktu
Narzędzia w głównej mierze przeznaczone do wierceń w szerokiej gamie materiałów metalicznych i niemetalicznych, wliczając odlewy, stal nierdzewną, brąz, materiały pokryte żywicą. Kąt wierzchołkowy 118°. Kąt linii śrubowej 20°. Wykonano zgodnie z: DIN 338.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 6.5mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h7 |
| Kod EAN13 | 5036140096042 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Wykonanie rowków | Ground Flute |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 63mm |
| Typ rowków | Spiralny, spirala |
| Kąt spirali | 30° |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | Węglik |
| Grupa materiałowa | Micrograin |
| Liczba końców | Single-ended |
| Liczba rowków | 2 |
| Długość całk./opak. | 101mm |
| Waga całkowita | 0.032 |
| Kąt wierzchołkowy | 118° |
| Seria | N/A |
| Średnica chwytu | 6,5mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma | BS 328; DIN 338 |
| Part No. | 105M |
| Kod UNSPSC | 23241605 |
KEN1580650K
Wiertło węglikowe cylindryczne 6.5mm S/SKEN-158-0650K
KC-016,100,1ZN/NM
Dane techniczne
| Długość ostrzy | 63mm |
| Średnica wiercenia | 6.5mm |
| Materiał wiertła | Węglik spiekany |
| Długość całkowita wiertła | 101mm |