Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Wiertło 6,5mm długie HSS-Co kobaltowe wzmocnione SwissTech SWT1254065A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 6,5mm długie HSS-Co kobaltowe wzmocnione Swiss Tech SWT1254065A
Swiss Tech SWT-125-4065A
SWT1254065A
Wiertło kobaltowe 6,5mm długie HSS-Co L=148mm wzmocnione SWT1254065A Swiss Tech.
Wiertło długie przeznaczone jest do głęboki ego wiercenia w stali o twardości do 14000N/mm2. Można wiercić np. w stali nierdzewnej, stali kwasoodporne oraz twardym brązie. Kąt wierzchołkowy wiertła wynosi 135 stopni a kąt linii śrubowej 37 stopni. Wiertło zostało wykonane zgodnie z normą DIN 340/BS328.
Dane techniczne:
- Średnica wiertła: 6,5mm
- Długość całkowita wiertła: 148mm
- Długość części skrawającej (roboczej): 97mm
SWT-125-4065A
Opis produktu
Paraboliczne ostrze narzędzia pozwala na szybsze pozbycie sie wiórów co z kolei wpywa na bardziej efektywne wiercenie w miękkich materiałach. Do twardych stali stopowych i niestopowych o twardości do 1300N/mm2. Kąt wierzchołkowy 130° wg DIN 1412C. Wykonano zgodnie z normą: DIN 1432C 340 RN.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swiss Tech |
| Kod EAN13 | 5036140197053 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Waga całkowita | 0.028 |
| Part No. | SWT-125-4065A |
| Kod UNSPSC | 23241637 |
KC-016,32,4ZN/NM
Dane techniczne
| Średnica wiercenia | 6.5mm |
| Materiał wiertła | HSS-Co/HSSE |
| Długość całkowita wiertła | 148mm |
| Długość ostrzy | 97mm |