Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło 6,5mm HSS TiN SwissTech SWT1250065A PRO19-20 PRO24-1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 6,5mm HSS TiN Swiss Tech SWT1250065A
Swiss Tech SWT-125-0065A
SWT1250065A
Wiertło kręte HSS 6.50mm TiN Swiss Tech SWT1250065A
SWT-125-0065A
Jobber drill Wiertło HSS 6,5mm TiN
KC-016,20ZN/NM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Coolant Delivery | External |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Drill Diameter | 6.50 mm |
| Drill Diameter Tolerance | h8 |
| EAN13 | 5036140190382 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Flute Construction | Ground Flute |
| Flute Length | 63 mm |
| Flute Type | Spiral |
| Helix Angle | 28° |
| Helix Type | Normal Helix |
| Materiał | High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Number of Ends | Single-ended |
| Number of Flutes | 2 |
| Długość całkowita | 101 mm |
| Point Angle | 118° |
| Point Type | Thinned Chisel Edge |
| Series | 1001 [des] |
| Średnica chwytu | 6.50 mm |
| Shank Diameter Tolerance | f11 |
| Standards Met | BS 328;DIN 338;DIN1412A |
| Oznaczenie narzędzi | SWT1250065A |
| UNSPSC | 23241634 |
| Web Thickness | Standard;Form A Web-thinned |
Dane techniczne
| Długość całkowita wiertła | 101mm |
| Długość ostrzy | 63mm |
| Średnica wiercenia | 6.5mm |
| Materiał wiertła | HSS |