Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Wiertło 516" 400mm bardzo długie HSS calowe cylindryczne Sherwood SHR0242038C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 516" 400mm bardzo długie HSS calowe cylindryczne Sherwood SHR0242038C
Sherwood SHR-024-2038C
SHR0242038C
Wiertło cylindryczne HSS, extra długie 5/16" x 400mm SHR0242038C
SHR-024-2038C
KC-016,96,6ZN/NM
Opis produktu
Narzędzia generalnego zastosowania do wykonywania głębokich otworów w stali, staliwie, stali stopowej i niestopowej, żeliwie szarym, żeliwie sferoidalnym, spiekany metal, niemieckie srebro i grafit. Nie wskazane jest używanie do wywierceń otworów w wałach korbowych.Wykonano zgodnie z normą: BS 328 : Part 1 : 1986. Kąt wierzchołkowy :118°, kąt pochylenia linji śrubowej: standard, tolerancja średnicy otworu h8, tolerancja uchwytu: f11.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140163065 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Waga całkowita | 0.095 |
| Kod UNSPSC | 23241637 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Długość całkowita wiertła | 400mm |
| Długość ostrzy | 300mm |
| Średnica wiercenia | 5/16" |