Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło 4-39mm 14 stopni HSS do metalu wielostopniowe stożkowe Sherwood SHR0190560K SHR-019-0560K MTMX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 4-39mm 14 stopni HSS wielostopniowe stożkowe Sherwood SHR0190560K
Sherwood SHR-019-0560K
Wiertło wielostopniowe HSS 4-39mm stożkowe Sherwood 14 stopni SHR0190560K
SHR-019-0560K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140161771 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, pokrycie | niepokryte |
| Materiał wykonania | HSS, High Speed Steel |
| Zastosowanie | blachy metalowe i inne materiały metalowe |
| Max. średnica otworu | 39mm |
| Max. zalecana grubość materiału | 3mm |
| Min. średnica otworu | 4mm |
| Liczba stopni | 14 |
| Całkowita głębokosć opak. | 50 |
| Całkowita długość opak. | 120 |
| Waga całkowita | 0,31kg |
| Całkowita szerokość opak. | 50 |
| Part No. | SHR-019-0560K |
| Kod UNSPSC | 23241639 |
KC-016,245,4ZN/NM
Narzędzia Cromwell
Spotykane nazewnictwo: wiertło choinkowe
Dane techniczne
| Długość całkowita wiertła | 107mm |
| Średnica wiercenia | 4-39mm |
| Materiał wiertła | HSS |