Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło 4-30mm 14 stopni HSS stopniowe stożkowe Sherwood SHR0190520K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 4-30mm 14 stopni HSS stopniowe stożkowe Sherwood SHR0190520K
Sherwood SHR-019-0520K
Wiertło stożkowe wielostopniowe HSS 4-30mm
Spotykane nazewnictwo: wiertło choinkowe. Wiertło pozwala na wykonywanie otworów w zakresie od 4 aż do 30 mm przy użyciu tylko jednego narzędzia. Jakie uniwersalne wiertło do wiercenia w blachach wybrać? Wiertło stopniowe Sherwood.
SHR-019-0520K
Opis produktu
Przeznaczone do wykonania dokładnych otworów w szerokiej gamie materiałów. Do pracy na wiertarkach stołowych. Wiertło wycina równoległe otwory w podanym zakresie wymiarów. Maksymalna grubość materiału 3mm.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140161757 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bez połowki, niepokryty |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie do | Sheet Metal |
| Maximum Hole Diameter | 30mm |
| Maksymalna grugość materiału | 3mm |
| Minimum Hole Diameter | 4mm |
| Number of Hole Sizes | 11mm |
| Głębokosć całk./opak. | 35 |
| Długość całk./opak. | 95 |
| Waga całkowita | 0.175 |
| Szerokość całk./opak. | 35 |
| Part No. | SHR-019-0520K |
| Kod UNSPSC | 23241639 |
SHR0190520K
WIERTLO WIELOSTOPNIOWE HSS 4-30mm, 14 STOPNI Sherwood
SHR-019-0520K
KC-016,194ZN/NM
Narzędzia Cromwell
Dane techniczne
| Średnica wiercenia | 4-30mm |
| Materiał wiertła | HSS |
| Długość całkowita wiertła | 100mm |