Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło 4-20mm 9 stopni HSS stopniowe stożkowe Sherwood SHR0190510K SHR-019-0510K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 4-20mm 9 stopni HSS stopniowe stożkowe SHR0190510K SHR-019-0510K
Sherwood SHR-019-0510K
Wiertło stożkowe wielostopniowe HSS 4-20mm
Spotykane nazewnictwo: wiertło choinkowe. Wiertło ze stali szybkotnącej to dobre rozwiązanie do wiercenia w popularnych materiałach jak np. blachy stalowe. Wiertło pozwoli Ci szybko i niskim kosztem wykonać liczne otwory o różnych średnicach jednym narzędziem. Sherwood to wybór dla najlepszych!
SHR-019-0510K
Opis produktu
Przeznaczone do wykonania dokładnych otworów w szerokiej gamie materiałów. Do pracy na wiertarkach stołowych. Wiertło wycina równoległe otwory w podanym zakresie wymiarów. Maksymalna grubość materiału 3mm.| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140161740 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Uncoated [-] |
| Material | High Speed Steel [-] |
| Material Application | Sheet Metal [-] |
| Maximum Hole Diameter | 20 mm |
| Maximum Material Thickness | 3 mm |
| Minimum Hole Diameter | 4 mm |
| Number of Hole Sizes | 9 mm |
| Supplier Part No. | SHR-019-0510K |
| UNSPSC Code | 23241639 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Material | High Speed Steel |
| Overall Length | 75 mm millimetre |
| Product Number | |
| Range | 4 to 20 mm millimetre in. inch |
| Shank Diameter | 8 mm millimetre in. inch |
| Material Application | Sheet Metal |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Number of Steps | 9 |
SHR0190510K
WIERTLO WIELOSTOPNIOWE HSS 4-20mm, 9 STOPNI Sherwood
SHR-019-0510K
KC-016,124,4ZN/NM
Narzędzia Cromwell
Dane techniczne
| Średnica wiercenia | 4-20mm |
| Materiał wiertła | HSS |
| Długość całkowita wiertła | 75mm |