Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło 3,5mm TiN HSS-Co kobaltowe pokrywane SwissTech SWT1251735A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 3,5mm TiN HSS-Co kobaltowe pokrywane Swisstech SWT1251735A
Swisstech SWT-125-1735A
SWT1251735A
3.50mm HSS-Co H/DUTYJOBBER DRILL TiN TIPPED Swisstech SWT1251735A
SWT-125-1735A
[SM].NM.CK016,8,4ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Coolant Delivery | External [txt] |
| Cutting Direction | Right Hand [txt] |
| Drill Diameter | 3.50 mm |
| Drill Diameter Tolerance | h8 [txt] |
| EAN13 Barcode | 5036140267626 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | TiN (Tip) [txt] |
| Flute Construction | Ground Flute [txt] |
| Flute Length | 39 mm |
| Flute Type | Spiralne[txt] |
| Helix Angle | 28 ° |
| Helix Type | Normal Helix [txt] |
| Material | Cobalt High Speed Steel [txt] |
| Material Grade | M42 [txt] |
| Number of Ends | Single-ended [txt] |
| Number of Flutes | 2 [#] |
| Długość całk. | 70 mm |
| Point Angle | 135 ° |
| Point Type | Split Point [txt] |
| Series | 1024 [#] |
| Średnica chwytu | 3.50 mm |
| Shank Diameter Tolerance | f11 [txt] |
| Standards Met | BS 328;DIN 338;DIN1412C [txt] |
| Sup. Part No. | SWT-125-1735A |
| UNSPSC Code | 23241606 |
| Web Thickness | Strengthened;Form C [txt] |
Dane techniczne
| Średnica wiercenia | 3.5mm |
| Materiał wiertła | HSS-Co/HSSE |
| Długość całkowita wiertła | 70mm |
| Długość ostrzy | 39mm |