Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło 29,5mm HSS na stożku Morse'a 3 stożkowe Sherwood SHR0252829S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 29,5mm HSS na stożku Morse'a stożkowe Sherwood SHR0252829S
Sherwood SHR-025-2829S
SHR0252829S
Wiertło stożkowe HSS 29.50mm SHR0252829S
SHR-025-2829S
[SM].NM.CK016,248,9ZLNE
Wiertła kątowe z chwytem stożkowym Morse'a do żeliwa i stali wykonane ze stali HSS technologią szlifowania. Wykonano zgodnie z normą: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Coolant Delivery | External [-] |
| Cutting Direction | Right Hand [-] |
| Drill Diameter | 29.50 in |
| Drill Diameter Tolerance | h8 [-] |
| Drill Length Type | Standard Length [-] |
| EAN13 Barcode | 5036140174986 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Bright & Black Oxide [-] |
| Flute Length | 175 mm |
| Flute Type | Spiralne[-] |
| Helix Type | Normal Helix [-] |
| Material | High Speeed Steel [-] |
| Material Grade | M2 [-] |
| Długość całk. | 296 mm |
| Point Angle | 118 [-] |
| Point Type | Web Thinned [-] |
| Series | T100 [-] |
| Średnica chwytu | N/A [-] |
| Shank Diameter Tolerance | N/A [-] |
| Standards Met | DIN 345 [-] |
| Sup. Part No. | SHR-025-2829S |
| Taper Shank Size | MT3 [-] |
| UNSPSC Code | 23241639 |
Dane techniczne
| Średnica wiercenia | 29.5mm |
| Materiał wiertła | HSS |
| Długość całkowita wiertła | 296mm |
| Długość ostrzy | 175mm |