Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło 26mm 400mm stożkowe HSS bardzo długie Sherwood SHR0244035S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 26mm 400mm stożkowe HSS bardzo długie Sherwood SHR0244035S
Sherwood SHR-024-4035S
SHR0244035S
Wiertło stożkowe HSS, extra długie 26.00mm x 400mm SHR0244035S
SHR-024-4035S
KC-016,541,4ZN/NM
Opis produktu
MetrycznePrawo tnące ekstra długie narzędzia przeznaczone do wiercenia w stali, żeliwie, stopach, i niestopach 1000N/mm2 i również odpowiednie do wywierceń w miękkich i średnich żeliwach szarych ciągliwych, niemieckim srebrze i graficie. Kąt wierzchołkowy: BS328 PTI 1986.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | External |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 36.00 in |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Typ długości wiertła | Extra Length |
| Kod EAN13 | 5036140165861 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Black Oxide |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 275mm |
| Typ rowków | Spiral |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | High Speeed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całk./opak. | 400mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° |
| Seria | N/A |
| Średnica chwytu | N/A |
| Tolerancja średnicy chwytu | N/A |
| Standard, norma | BS328 : 1 1986 |
| Part No. | SHR-024-4035S |
| Rozmiar chwytu stożkowego | MT3 |
| Kod UNSPSC | 23241639 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Długość całkowita wiertła | 400mm |
| Długość ostrzy | 275mm |
| Średnica wiercenia | 26mm |