Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Wiertło 26-40mm HSS stopniowe stożkowe do blach i rur Sherwood SHR0191130K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 26-40mm HSS stopniowe stożkowe do blach i rur Sherwood SHR0191130K
Sherwood SHR-019-1130K
Wiertło stożkowe HSS do blach i rur 26-40mm SHR0191130K
SHR-019-1130K
Opis produktu
Przeznaczone do wycinania otworów w blachach i cienkich metalach. Nie wymagają nawierceń pilotem. Można wykonywać otwory w podanym zakresie wymiarowym. Zapewnia dobrą dokładność nawierconego otworu.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140161825 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bez połowki, niepokryty |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie do | Sheet Metal; Thin-walled Materials |
| Maximum Hole Diameter | 40mm |
| Maksymalna grugość materiału | 3mm |
| Minimum Hole Diameter | 26mm |
| Waga całkowita | 0.3 |
| Part No. | - |
| Kod UNSPSC | 23241639 |
SHR0191130K
Wiertło stożkowe HSS do blach i rur 26-40mm SHR0191130K
SHR-019-1130K
KC-016,295,1ZN/NM
Dane techniczne
| Średnica wiercenia | 26-40mm |
| Materiał wiertła | HSS |
| Długość całkowita wiertła | 85mm |