Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło 20mm x238mm stożkowe HSS-Co kobaltowe Sherwood SHR0261825S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 20mm x238mm stożkowe HSS-Co kobaltowe Sherwood SHR0261825S
Sherwood SHR-026-1825S
x Sherwood SHR0261825S SHR0261825S
SHR-026-1825S
Opis produktu
Wiertła o wysokiej odporności na temperaturę do wierceń w stali stopowej i niestopowej i odlewów o twardości do 800N/mm2. Szczególnie użyteczne do wyrobów stalowych walcowanych na gorąco lub zimno, jak również do stali nawęglanej i hartowanej. Wykonano do: Typ N DIN 345.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | External |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 20 |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Typ długości wiertła | Standardowa długość |
| Kod EAN13 | 5036140273542 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bright Black Oxide |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 140mm |
| Typ rowków | Spiral |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Długość całk./opak. | 238mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 |
| Point Type | Web Thinned |
| Seria | N/A |
| Średnica chwytu | N/A |
| Tolerancja średnicy chwytu | N/A |
| Standard, norma | DIN 345 |
| Part No. | SHR-026-1825S |
| Rozmiar chwytu stożkowego | MT2 |
| Kod UNSPSC | 23241639 |
SHR0261825S
x Sherwood SHR0261825S SHR0261825S
SHR-026-1825S
KC-016,149,5ZN/NM
Dane techniczne
| Średnica wiercenia | 20mm |
| Materiał wiertła | HSS |
| Długość całkowita wiertła | 238mm |
| Długość ostrzy | 140mm |