Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło 16mm x218mm stożkowe HSS-Co kobaltowe Sherwood SHR0261825J SHR-026-1825J MTM-PRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 16mm x218mm stożkowe HSS-Co kobaltowe SHR0261825J SHR-026-1825J
Sherwood SHR-026-1825J
x Sherwood SHR0261825J SHR0261825J
SHR-026-1825J
Opis produktu
Wiertła o wysokiej odporności na temperaturę do wierceń w stali stopowej i niestopowej i odlewów o twardości do 800N/mm2. Szczególnie użyteczne do wyrobów stalowych walcowanych na gorąco lub zimno, jak również do stali nawęglanej i hartowanej. Wykonano do: Typ N DIN 345.| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sherwood |
| Coolant Delivery | External [-] |
| Cutting Direction | Right Hand [-] |
| Drill Diameter | 16.00 [-] |
| Drill Diameter Tolerance | h8 [-] |
| Drill Length Type | Standard Length [-] |
| EAN13 Barcode | 5036140273474 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Bright & Black Oxide [-] |
| Flute Length | 120 mm |
| Flute Type | Spiral [-] |
| Helix Type | Normal Helix [-] |
| Material | Cobalt High Speed Steel [-] |
| Material Grade | M35 [-] |
| Overall Length | 218 mm |
| Point Angle | 118 [-] |
| Point Type | Web Thinned [-] |
| Series | N/A [-] |
| Shank Diameter | N/A [-] |
| Shank Diameter Tolerance | N/A [-] |
| Standards Met | DIN 345 [-] |
| Supplier Part No. | SHR-026-1825J |
| Taper Shank Size | MT2 [-] |
| UNSPSC Code | 23241639 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Material | Cobalt High Speed Steel |
| Overall Length | 218 mm millimetre in. inch |
| Point Angle | 118 ° degree |
| Point Type | Web Thinned |
| Product Number | |
| Series | |
| Flute Length | 120 mm millimetre in. inch |
| Flute Type | Spiral |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Standards Met | DIN 345 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Coolant Delivery | External |
| Helix Angle | |
| Shank Diameter Tolerance | |
| Drill Diameter | 16 mm millimetre in. inch |
| Drill Length Type | Standard Length |
| Drill Diameter Tolerance | h8 |
| Taper Shank Size | MT2 |
SHR0261825J
x Sherwood SHR0261825J SHR0261825J
SHR-026-1825J
KC-016,101,2ZN/NM
Dane techniczne
| Średnica wiercenia | 16mm |
| Materiał wiertła | HSS |
| Długość całkowita wiertła | 218mm |
| Długość ostrzy | 120mm |