Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Wiertło 14,5mm szlifowane białe Sherwood SHR0250241E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 14,5mm szlifowane białe Sherwood SHR0250241E
Sherwood SHR-025-0241E
SHR0250241E
x Sherwood SHR0250241E SHR0250241E
SHR-025-0241E
Narzędzia przeznaczone do wierceń w stali, staliwie, stali stopowej i niestopowej, żeliwie szarym, żelazie sferoidalnym, spieczonym metalu, niemieckim srebrze i graficie. Wykonane wg BS 328/DIN338RN.Tolerancje: średnica części tnącej h8, średnica uchwytu f11. Kąt wierzchołkowy 118°, kąt pochylenia linii śrubowej: normalny, kąt ścinu 10° - 20°.
Jasne wykończenie
Wiertła z wykończeniem połyskowym posiadają wykończenie powierzchni uzyskaną po szlifowaniu. Tego rodzaju narzędzia są na ogół używane do obróbki skrawaniem materiałów nieżelaznych.
Specyfikacja:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Coolant Delivery | External [txt] |
| Cutting Direction | Right Hand [txt] |
| Drill Diameter | 14.50 mm |
| Drill Diameter Tolerance | h8 [txt] |
| EAN13 Barcode | 5036140270800 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Bright [txt] |
| Flute Construction | Ground Flute [txt] |
| Flute Length | 114 mm |
| Flute Type | Spiral [txt] |
| Helix Type | Normal Helix [txt] |
| Material | High Speed Steel [txt] |
| Material Grade | M2 [txt] |
| Number of Ends | Single-ended [txt] |
| Number of Flutes | 2 [#] |
| Overall Length | 169 mm |
| Point Angle | 118 ° |
| Point Type | Split Point [txt] |
| Series | J100 [txt] |
| Shank Diameter | 14.50 mm |
| Shank Diameter Tolerance | f11 [txt] |
| Standards Met | BS 328;DIN338RN [txt] |
| Supplier Part No. | SHR-025-0241E |
| UNSPSC Code | 23241634 |
| Web Thickness | Standard [txt] |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Coolant Delivery | External |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Drill Diameter | 14.5 mm |
| Drill Diameter Tolerance | h8 |
| Finish/Coating | Bright |
| Flute Construction | Ground Flute |
| Flute Length | 114 mm |
| Flute Type | Spiral |
| Helix Type | Normal Helix |
| Material | High Speed Steel |
| Number of Flutes | 2 |
| Overall Length | 169 mm |
| Point Angle | 118 ° |
| Point Type | Split Point |
| Series | J100 |
| Shank Diameter Tolerance | f11 |
| Standards Met | BS 328; DIN 338RN |
| Web Thickness | Standard |
KC-016,41,8ZN/NM
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Długość całkowita wiertła | 169mm |
| Długość ostrzy | 114mm |
| Średnica wiercenia | 14.5mm |