Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło 13,3mm HSS na stożku Morse'a stożkowe Sherwood SHR0252758Q PRO19-20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło stożkowe 13,3mm MK1 HSS stożek Morse'a 1 MT1 Sherwood SHR0252758Q
Sherwood SHR-025-2758Q
SHR0252758Q
KC-016,63,3ZN/NM
Series T100
To drill steels with a tensile strength up to 1.000 N/mm2, cast steel, grey cast iron, malleable cast iron, nickel brass and graphite. Point angle: 118°, helix angle: normal, relief angle: normal, tolerance of diameter: h8.
Manufacturing Standard: DIN 345.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140174450 |
| ecl@ss | 21010101 |
| UNSPSC | 23241639 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Długość całkowita wiertła | 189mm |
| Długość ostrzy | 108mm |
| Średnica wiercenia | 13.3mm |