Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło 1/2" cylindryczne walcowane HSS calowe Senator SEN0250002J
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 1/2" cylindryczne walcowane HSS calowe Senator SEN0250002J
Senator SEN-025-0002J
SEN0250002J
Wiertło cylindryczne walcowane HSS 1/2" Senator SEN0250002J
SEN-025-0002J
KC-016,185,5ZN/NM
Opis produktu
Wiertła grupy Senator poddawane są walcowaniu, które powoduje molekularne rozciągnięcie ziarnistości w strukturze, a tym samym wpływa na kształtowanie wyjątkowej wytrzymałości narzędzi. Końcówki wierteł są dodatkowo szlifowane w celu poprawy efektywnego wiercenia. Przeznaczenie: materiały drewniane, plastik oraz stal. Wyk.wg: BS 328 : Part 1 : 1986 DIN 338 Type N.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 1/2" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140158948 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | czernione, oksydowane, oksyda |
| Wykonanie rowków | Walcowane |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 3 31/32" calowe |
| Typ rowków | Spiralny, spirala |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba końców | Single-ended |
| Liczba rowków | 2 |
| Głębokosć całk./opak. | 35 |
| Długość całk./opak. | 150 |
| Waga całkowita | 0.9 |
| Szerokość całk./opak. | 35 |
| Kąt wierzchołkowy | 118° |
| Seria | N/A |
| Średnica chwytu | 1/2" calowe |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986 ; DIN 338 Type N |
| Kod UNSPSC | 23241634 |
Dane techniczne
| Średnica wiercenia | 1/2" |
| Materiał wiertła | HSS |
| Długość całkowita wiertła | 151mm |
| Długość ostrzy | 101mm |