Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło 12,5mm wzmocnione HSS-Co TiN kobaltowe SwissTech SWT1252525A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 12,5mm wzmocnione HSS-Co TiN kobaltowe Swiss Tech SWT1252525A
Swiss Tech SWT-125-2525A
SWT1252525A
KC-016,101,8ZN/NM
ciągłej. Kąt wierzchołkowy 135°, kąt pochylenia: standard. Wykonane zgodnie z DIN 1897RN. Tolerancja średnicy otworu h8, tolerancja uchwytu f11. Wykonano zgodnie z normą BS 328, DIN 1897RN, DIN 1412C.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| EAN13 | 5036140196834 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Oznaczenie narzędzi | SWT1252525A |
| UNSPSC | 23241606 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| Długość całkowita | mmm |
| Point Angle | ° stopni |
| Point Type | |
| Numer produktu | CL60-2163 |
| Series | |
| Flute Length | mmm |
| Flute Type | |
| Cutting Direction | |
| Standards Met | BS 328 DIN 1412C DIN 1897RN |
| Wykończenie, powłoka | |
| Coolant Delivery | External |
| Number of Flutes | |
| Helix Angle | ° stopni |
| Shank Diameter Tolerance | |
| Drill Diameter | mm in. inch |
| Flute Construction | |
| Helix Type | |
| Drill Diameter Tolerance | |
| Web Thickness |
Dane techniczne
| Średnica wiercenia | 12.5mm |
| Materiał wiertła | HSS-Co/HSSE |
| Długość całkowita wiertła | 102mm |
| Długość ostrzy | 51mm |