Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło 10,5mm kobaltowe HSS-Co SwissTech SWT1252305A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 10,5mm kobaltowe HSS-Co Swiss Tech SWT1252305A
Swiss Tech SWT-125-2305A
SWT1252305A
Wiertło kobaltowe cylindryczne wzmocnione 10.50mm Swiss Tech SWT1252305A
SWT-125-2305A
KC-016,65,6ZN/NM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| EAN13 | 5036140195882 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Oznaczenie narzędzi | SWT-125-2305A |
| UNSPSC | 23241606 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 89mm |
| Point Angle | 135° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Numer produktu | CL60376801050 |
| Series | 2010 |
| Flute Length | 43mm |
| Flute Type | Spiral |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Standards Met | BS 328 DIN 1412C DIN 1897RN |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Coolant Delivery | |
| Number of Flutes | |
| Helix Angle | ° stopni |
| Shank Diameter Tolerance | f11 |
| Drill Diameter | 10.50mm |
| Flute Construction | |
| Helix Type | Normal Helix |
| Drill Diameter Tolerance | h8 |
| Web Thickness | Form C |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co/HSSE |
| Długość całkowita wiertła | 89mm |
| Długość ostrzy | 43mm |
| Średnica wiercenia | 10.5mm |