Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Wiertło 1,3mm HSS-Co do stali nierdzewnej kobaltowe Kennedy KEN0260260K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 1,3mm HSS-Co do stali nierdzewnej kobaltowe Kennedy KEN0260260K
Kennedy KEN-026-0260K
KEN0260260K
1.30mm DIA COBALT DRILL FOR STAINLESS STEEL Kennedy KEN0260260K
Kennedy KEN-026-0260KKEN0260260KOpis produktu
Wysokowydajne wiertła wykonane z 8% stali kobaltowej z doskonałą odpornością na temperaturę. Do wiercenia w stali o wytrzymałości na rozciąganie do 1,400 N/mm2, w bardzo twardym brązie i stali nierdzewnej, jak również w stalach żaroodpornych i kwasoodpornych. Kąt wierzchołkowy: 135°. Kąt pochylenia linii śrubowej: normalny. Kąt ścinu: normalny. Tolerancje: średnica części tnącej: h8, średnica chwytu: f11.
Wykonane zgodnie z: BS 328, DIN 338B.Specyfikacja produktu:
Parametr Wartość Producent Kennedy Industrial Doprowadzenie chłodziwa Zewnętrzne Kierunek skrawania / kierunek cięcia Prawostronny, prawy Średnica wiertła, średnica wiercenia 1,3mm Tolerancja średnicy wiertła h8 Kod EAN13 5036140272491 Kod eCl@ss 21010101 Powłoka, wykończenie Bronze Oxide Wykonanie rowków Ground Flute Długość rowków; długość robocza dla wierteł 16mm Typ rowków Spiralny, spirala Typ spirali Zwykła spirala Materiał HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa Grupa materiałowa M42 Liczba końców Single-ended Liczba rowków 2 Długość całk./opak. 38mm Waga całkowita 0.001 Kąt wierzchołkowy 135° Point Type Split Point Seria N/A Średnica chwytu 1,3mm Tolerancja średnicy chwytu f11 Standard, norma BS 328; DIN 338B Part No. KEN-026-0260K Kod UNSPSC 23241606 Web Thickness Strengthened
Opis produktu
Wysokowydajne wiertła wykonane z 8% stali kobaltowej z doskonałą odpornością na temperaturę. Do wiercenia w stali o wytrzymałości na rozciąganie do 1,400 N/mm2, w bardzo twardym brązie i stali nierdzewnej, jak również w stalach żaroodpornych i kwasoodpornych. Kąt wierzchołkowy: 135°. Kąt pochylenia linii śrubowej: normalny. Kąt ścinu: normalny. Tolerancje: średnica części tnącej: h8, średnica chwytu: f11.Wykonane zgodnie z: BS 328, DIN 338B.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 1,3mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Kod EAN13 | 5036140272491 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bronze Oxide |
| Wykonanie rowków | Ground Flute |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 16mm |
| Typ rowków | Spiralny, spirala |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Liczba końców | Single-ended |
| Liczba rowków | 2 |
| Długość całk./opak. | 38mm |
| Waga całkowita | 0.001 |
| Kąt wierzchołkowy | 135° |
| Point Type | Split Point |
| Seria | N/A |
| Średnica chwytu | 1,3mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; DIN 338B |
| Part No. | KEN-026-0260K |
| Kod UNSPSC | 23241606 |
| Web Thickness | Strengthened |
KC-016,4,6ZN/NM
Dane techniczne
| Długość ostrzy | 16mm |
| Średnica wiercenia | 1.3mm |
| Materiał wiertła | HSS-Co/HSSE |
| Długość całkowita wiertła | 38mm |