Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
WORKFLOOR PALLET 4-DRUM BUNDED Solent SOL7410134C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WORKFLOOR PALLET 4-DRUM BUNDED Solent SOL7410134C
SOL-741-0134C
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Solent Spill Control |
| EAN13 Barcode | 5036140390355 |
| eCl@ss Code | 30010300 |
| Supplier Part No. | SOL-741-0134C |
| UNSPSC Code | 47131900 |
Informacje dodatkowe
| Własność | Wartość |
|---|---|
| For Use With | |
| Material | Polyethylene |
| Overall Depth | 166 cm centimetre 1660 mm millimetre |
| Overall Height | 15 cm centimetre 150 mm millimetre |
| Overall Width | 126 cm centimetre 1260 mm millimetre |
| Product Number | P3281713 |
| Type | 4 Drum Workfloor Pallet |
| Weight | 38 kg kilogram |
| Standards Met | |
| Special Features | Reusable |
| Absorbent Capacity | L litre |