Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Uchwyt tokarski czteroszczękowy 250mm 004304 Indexa IND4755060K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
004304 250mm 4-JAW PLAINBACK LATHE CHUCK Indexa IND4755060K
IND-475-5060K
Plain back with adaptor recess. Front mounted. Independently adjustable jaws. This allows firm gripping of irregular shaped work and the four jaws allow a square component to be perfectly centred to the chuck while achieving maximum gripping force. The chuck bodies are made of steel (sizes 85 - 160mm) or high quality cast iron (sizes 200 - 800mm). The jaws are made of high quality carbon steel and hardened. Thrust bearings and operating screws are made of case hardened steel. Supplied with reversible solid jaws, internal and external stepped. With T-Slots. DIN 6351.
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Indexa |
| Chuck Diameter | 250 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140223097 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Supplier Part No. | IND-475-5060K |
| Through Hole | 65 mm |
| UNSPSC Code | 27112807 |
| Weight | 25 kg |
Informacje dodatkowe
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Chuck Diameter | 250 mm millimetre in. inch |
| Clamping Force | kN kilonewton |
| Jaw | 4 |
| Material | |
| Maximum Torque | Nm Newton metre |
| Mount | |
| Product Number | 004304 |
| Product Type | Lathe Chuck |
| Weight | 25 g gram kg kilogram |
| Through Hole | 65 mm millimetre |
| Standards Met | DIN 6351 |
| Maximum Speed | rpm revolutions per minute |