Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Uchwyt drzwiowy 425x19mm ze stali nierdzewnej
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt drzwiowy 425x19mm ze stali nierdzewnej Matlock MTL9495230K
Matlock MTL-949-5230K
MTL9495230K
KC-016,46,6ZN/NM
Narzędzia Cromwell
Pochwyty z okrągłego pręta o średnicy 19 i 22mm.
Typ:
Bolt Through = Śruba przelotowa
Concealed Fix = Mocowanie chowane
Back to Back = Spód ze spodem
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Matlock |
| EAN13 | 5036140056367 |
| Handle Centres | 425 mm |
| Oznaczenie narzędzi | MTL-949-5230K |
| Type | Bolt Through (19mm Dia.) |
| UNSPSC | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Stainless Steel |
| Handle Length | |
| Handle Type | Back to Back |
| Length | mmm |
| Lock Type | |
| Numer produktu | IN250/425BF |
| Product Type | Pull Handles |
| Width | 19mm |
| Standards Met | |
| Distance Between Centres | 425mm |