Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Uchwyt do wałków malarskich 180mm 7" Senator SEN5334250K PRO25
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt do wałków malarskich 180mm 7" Senator SEN5334250K
Senator SEN-533-4250K
SEN5334250K
KC-016,8,6ZN/NM
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140045965 |
| ecl@ss | 21041103 |
| Głębokość całkowita | 45 |
| Długość całkowita | 280 |
| Waga całkowita | 0.19 |
| Overall Width | 200 |
| Roller Width | 180 mm |
| Roller Width | 7 in. |
| Oznaczenie narzędzi | SEN-533-4250K |
| UNSPSC | 31211906 |
| Waga elementu | 170 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Colour | |
| Extension Range | m metre in. inch |
| For Use With | SENATOR refills |
| Head Type | Bird Cage |
| Numer produktu | |
| Tray Material | |
| Type | Roller Frame |
| Number of Pieces | |
| Tray Width | mm cm centimetre |
| Includes | |
| Handle Material | Plastic |
| Compatible Materials | Emulsion Gloss Paint |
| Head Material | Steel |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Compatible Surface | Rough Surface Smooth Surface |
| Arm Length | Standard |
| Roller Length | 180mm |
| Roller Core Diameter | 38mm |
| Roller Material | |
| Roller Pile Length | |
| Tray Length | mm cm centimetre |